phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łobżenicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łobżenicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łobżenica oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Łobżenica realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Łobżenicy gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Łobżenica oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łobżenica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do