phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ożarowie Mazowieckim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ożarowie Mazowieckim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ożarów Mazowiecki oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne ogrzewanie mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ożarów Mazowiecki realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Ożarowie Mazowieckim gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ożarów Mazowiecki oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ożarów Mazowiecki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do