phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wilamowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wilamowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wilamowice oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wilamowice prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego typu opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Wilamowicach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wilamowicach oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wilamowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do