phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bodzentynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bodzentynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bodzentyn oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bodzentyn realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Bodzentynie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bodzentyn oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bodzentyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do