phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Biłgoraju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Biłgoraju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Biłgoraju oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większej popularności z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Biłgoraj prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Biłgoraju gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Biłgoraj oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biłgoraj

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do