phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tomaszowie Lubelskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tomaszowie Lubelskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tomaszów Lubelski oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność przez parę kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Tomaszów Lubelski realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Tomaszowie Lubelskim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Tomaszowie Lubelskim oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tomaszów Lubelski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do