phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kórniku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kórniku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kórniku oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kórniku prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kórniku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kórnik oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kórnik

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do