phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mieroszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mieroszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Mieroszów oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Mieroszowie realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Mieroszowie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Mieroszowie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mieroszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do