phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Otyniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Otyniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Otyniu oraz wielu regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Otyń realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Otyniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Otyniu oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Otyń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do