phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Iławie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Iławie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Iława oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Iława realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Iławie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Opał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Iławie oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Iława

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do