phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Józefowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Józefowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Józefów oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności przez parę istotnych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Józefowie realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Józefowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Józefów oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Józefów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do