phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strzelnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strzelnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Strzelno oraz wielu regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Strzelnie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Strzelnie gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Strzelno oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strzelno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do