phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zakroczymiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zakroczymiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Zakroczym oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Wyłącznie w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zakroczym prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Zakroczymiu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Zakroczymiu oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zakroczym

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do