phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żninie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żninie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Żninie oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Żnin prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Żninie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Żninie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żnin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do