phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Głogówku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Głogówku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Głogówku oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Głogówek realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Głogówku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Głogówku oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Głogówek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do