phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Milanówku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Milanówku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Milanówek oraz licznych regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy innego budynku to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie przez kilka kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Milanówek realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Klientów w Milanówku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Milanówek oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Milanówek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do