phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krzepicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krzepicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Krzepicach oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Krzepicach prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Krzepicach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krzepice oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krzepice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do