phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bogatyni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bogatyni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bogatynia oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Bogatyni prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Bogatyni serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, jako że to opał produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Bogatyni oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bogatynia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do