phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krapkowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krapkowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Krapkowice oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Krapkowice prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Krapkowicach gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krapkowice oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krapkowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych i budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do