phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rzgowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rzgowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Rzgów oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Rzgowie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Rzgowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Opał odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Rzgowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rzgów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to idealny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do