phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Legionowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Legionowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Legionowo oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Legionowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Legionowie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Legionowo oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Legionowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do