phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brańsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brańsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brańsk oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Brańsk realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Brańsku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Brańsk oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brańsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i obiektów firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do