phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piekarach Śląskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piekarach Śląskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Piekarach Śląskich oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Piekarach Śląskich realizujemy od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Piekarach Śląskich serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Piekarach Śląskich oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piekary Śląskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do