phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stoczku Łukowskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stoczku Łukowskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Stoczek Łukowski oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stoczek Łukowski realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Stoczku Łukowskim gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Stoczku Łukowskim oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stoczek Łukowski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do