phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wieluniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wieluniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wieluń oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wieluń prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Wieluniu serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Wieluniu oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wieluń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do