phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mikołowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mikołowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Mikołów oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Mikołów prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Mikołowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Mikołowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mikołów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do