phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Górze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Górze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Góra oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Góra realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także kupować produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Górze serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, jako że to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Górze oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Góra

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do