phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Szybkie i trwałe ogrzanie pomieszczeń to sprawa pierwszorzędna podczas chłodnych, lub zimowych dni. Ogrzewanie pelletem to jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań. Jednak jak wybrać dobry pellet? Drzewny pellet to najlepsza forma paliwa opałowego. Dlaczego? Powstaje z trociny drzewa iglastego. Spalanie go wytwarza niewielką ilość CO2, co czyni go jeszcze bardziej przyjaznym naturze. Wysokiej jakości pellet posiada certyfikat EN Plus A1. TOP Pellet poddawany jest audytom, w celu zachowania i zapewnienia najlepszej jakości dla naszych klientów. Stawiając wysokie wymagania jakościowe, zaopatrujemy się w niewielkim gronie dostawców. Nasz pellet drzewny nie posiada śladów kory, ani piasku, nie jest też zanieczyszczony innymi minerałami. Wysoką jakość marki możemy zauważyć porównując produkty innych producentów. Nasz pellet staje na pierwszym miejscu jeśli chodzi o jakość i konkurencyjną cenę. Dodatkowo nasz pellet jest workowany, co umożliwia bezpieczny i praktyczny sposób transportowania. W swojej ofercie posiadamy również pellet Premium. W Piszu mamy do zaoferowania pellet najwyższej klasy w sklepie internetowym, oraz w najlepszych składach opału.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przede wszystkim jakość i oszczędność. To dwie główne cechy, jakimi charakteryzuje się nasz TOP pellet. Zaopatrzenie domu lub biura w kotły i piece na pellet to obecnie najlepsze rozwiązanie. Ceny opału olejowego, gazowego czy za pomocą energii elektrycznej znacznie wzrastają z dnia na dzień. Porównanie kosztów ogrzewania pelletem z innymi dostępnymi paliwami opałowymi pokazuje, jak dużą oszczędność przynosi ogrzewanie pelletem. Ogrzewanie pelletem to nie tylko ekologia, ale i oszczędność. Pozwala nam na zmniejszenie kosztów eksploatacji pieca. Wszystko to za sprawą certyfikowanych produktów, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia pieca. Korzystając z pelletu, który nie posiada certyfikatu EN Plus A1 narażamy swój piec na uszkodzenie, a w efekcie brak możliwości skorzystania z gwarancji, ponieważ większość producentów wymaga korzystania z certyfikowanego paliwa. Dobry pellet przechowywany jest w workach, co pozwala na przechowywanie w każdych warunkach i nie zajmuje dużo miejsca.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ogrzewanie pelletem to ekologiczna metoda opałowa. Dlaczego? Spalanie pelletu wytwarza tyle dwutlenku węgla, ile potrafi zaabsorbować drzewo podczas całego swojego życiowego cyklu. To sposób w zupełności zgodny z naturą, nie generujący zanieczyszczeń, oraz nie przyczynia się do powstawania smogu. Przy wyborze najlepszego pelletu należy zwrócić największą uwagę na kaloryczność pelletu. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić ilość ciepła, jaka generowana jest podczas spalania. Następną kwestią jest jakość, czyli posiadanie certyfikatu EN Plus A1. Jeśli mamy wątpliwości co do wyboru odpowiedniego dla nas pelletu, można skorzystać z opinii od właścicieli. Opinie te znajdują się na stronie internetowej producenta i są dostępne dla wszystkich.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet wysokiej jakości charakteryzuje się tym, że posiada minimalną zawartość wilgoci. Dzięki temu powiada wysoką wartość energetyczną. Wytwarza ciepło w szybkim tempie i utrzymuje je na długo. Jego skuteczność potwierdza certyfikat EN Plus A1. Z czego powstaje dobry pellet drzewny? Z trociny drewna iglastego, a także wiórów tartacznych. Produkcja pelletu jest więc w pełni ekologiczna. Od samych początków powstawania naszej firmy prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pisz. Dla naszych klientów oferujemy konkurencyjne ceny pelletu, oraz wysoką jakość obsługi klienta. Skontaktuj się z biurem obsługi producenta pelletu i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pisz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Nasz firma oferuje hurt pelletu. Co to oznacza? U nas możesz zaopatrzyć się w większą ilość w bardzo korzystnej, hurtowej cenie pelletu. Zaopatrzenie w kilka ton pelletu drzewnego pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy, oraz zaopatrzenie w niezbędne paliwo opałowe na całą zimę. Nie czekaj i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej już dziś.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do