phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jaworznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jaworznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Jaworznie oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania mieszkania bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Jaworznie prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Jaworznie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, ponieważ jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jaworzno oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jaworzno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do