phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czarnej Wodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czarnej Wodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czarna Woda oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Czarnej Wodzie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Czarnej Wodzie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Czarnej Wodzie oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czarna Woda

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do