phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Korfantowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Korfantowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Korfantów oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Tylko w ten sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Korfantów realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Korfantowie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Korfantowie oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Korfantów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do