phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krynkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krynkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Krynkach oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność przez parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Krynki realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie używania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Krynkach gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Krynkach oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krynki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do