phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łęcznej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łęcznej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łęczna oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większe uznanie przez parę istotnych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Łęcznej prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Łęcznej gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Łęcznej oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łęczna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do