phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ujściu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ujściu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ujście oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się wysoką jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ujście realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Ujściu serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, gdyż jest to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ujściu oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ujście

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do