phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koronowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koronowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koronowo oraz licznych regionach Polski, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania domu lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Koronowo prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Koronowie serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Koronowo oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koronowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do