phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miłakowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miłakowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Miłakowo oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Miłakowie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Miłakowie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Miłakowo oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miłakowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do