phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bobowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bobowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Bobowej oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Bobowej realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować materiały z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Bobowej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bobowa oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bobowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do