phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czersku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czersku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Czersk oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Czersk realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Czersku serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Czersk oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czersk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do