phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zawadzkiem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zawadzkiem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Zawadzkie oraz wielu regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie przez parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Zawadzkiem realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Zawadzkiem gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zawadzkie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zawadzkie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do