phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kolnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kolnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Kolnie oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zyskuje na coraz większej popularności ze względu na kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kolno prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kolnie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kolno oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kolno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do