phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mogielnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mogielnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Mogielnicy oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się wysoką jakością. Jedynie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Mogielnicy realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Mogielnicy gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mogielnica oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mogielnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do