phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jabłonowie Pomorskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jabłonowie Pomorskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jabłonowo Pomorskie oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Jabłonowie Pomorskim realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności stawiać na materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Jabłonowie Pomorskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Jabłonowie Pomorskim oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jabłonowo Pomorskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do