phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Słubicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Słubicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Słubicach oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Słubicach realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Słubicach serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a także niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Słubice oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Słubice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do