phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Trzebnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Trzebnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Trzebnie oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Trzebnie realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Trzebnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Trzebnie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Trzebinia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do