phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Elblągu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Elblągu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to paliwo opałowe dedykowane osobom zainteresowanym wysoką jakością w korzystnej cenie. Nasz pellet opałowy powstaje z wyselekcjonowanej trociny drewna iglastego o wysokich parametrach, co zostało potwierdzone certyfikatem EN Plus A1. W ramach certyfikacji, nasza firma zostaje poddawana cyklicznym kontrolom jakości, które motywują nas do dalszego działania i kolejnego poprawiania naszych wyrobów. Do produkcji pelletu workowanego TOP używamy wyłącznie wyselekcjonowanych surowców, pochodzących od najlepszych i godnych zaufania dostawców, pozbawionych groźnych i niebezpiecznych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi. Dzięki temu nasz doby pellet TOP znacznie przewyższa rynkową średnią i jest obecnie jednym z najlepszych paliw opałowych na rynku. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Elblągu na wybranych składach opału, a także za pośrednictwem naszej firmowej strony producenta. Zapraszamy do zakupu pelletu w korzystnej cenie już dziś.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Wiele zalet ogrzewania pelletem sprawia, że to paliwo opałowe staje się coraz bardziej popularne i zaczyna wypierać inne formy ogrzewania domów oraz obiektów firmowych. Ogromnym atutem pelletu jest między innymi niski koszt eksploatacyjny, który jest znacznie atrakcyjniejszy dla konsumenta niż ogrzewanie sieciowe, olejowe oraz gazowe i elektryczne. To jednak nie wszystko. Dobry pellet charakteryzuje się także minimalnym wpływem na środowisko naturalne, dzięki niewielkiej ilości niebezpiecznych gazów emitowanych podczas spalania. Tym samym ogrzewanie pelletem ma także fanów wśród osób dbających o środowisko. Warto jednak kupować wyłącznie dobry pellet od najlepszych producentów, którzy zapewniają jego stałą i pewną jakość. Użycie paliwa o nieodpowiedniej i zbyt niskiej jakości sprawia, że kotły na pellet szybciej się zużywają. W naszej firmie stawiamy piece na pellet na pierwszym miejscu, dlatego nasze paliwo opałowe zostało objęte certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach 5 klasy i ecodesign.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet opałowy cieszy się doskonałymi opiniami na rynku, z którymi warto się zapoznać jeszcze przed zakupem, aby mieć pewność jego wysokiej jakości. Podczas wyboru konkretnego paliwa warto także zwracać uwagę na kaloryczność pelletu, która mówi o ilości ciepła generowanego podczas jego spalania. Oferowane przez nas paliwo jest objęte certyfikatem EN Plus A1, który jest obecnie wymagany przez większość producentów kotłów, dlatego stanowi on doskonały wybór, gdyż zakup niecertyfikowanego opału może wiązać się z problemami w zakresie realizacji gwarancji w razie wystąpienia awarii lub uszkodzenia pieca. Istotna jest również cena pelletu, która powinna być adekwatna do oczekiwań i zasobności portfela. Jednak bardzo tani opał zwykle nie jest warto zakupu, gdyż może być niskiej jakości, a także nie mieć czystego składu, przez co jego produkcja i użytkowanie może mieć negatywny wpływ na środowisko naturalne. W ofercie TOP Pellet paliwo jest wytwarzane wyłącznie z wiór tartacznych i trociny drewna iglastego, dlatego jego spalanie jest bardzo ekologiczne (emituje niewiele dwutlenku węgla) i ekonomiczne.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedaż pelletu drzewnego w Elblągu to nasza główna usługa, w której specjalizujemy się już od lat. Jako renomowany producent pelletu dbamy o każdy etap jego produkcji przykładając dużą uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Warto również wspomnieć, że oferujemy atrakcyjną cenę za tonę pelletu, dzięki czemu jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Paliwo oferowane przez naszą firmę jest certyfikowane i odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych i obiektów firmowych.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Elbląg

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Prowadzony przez nas hurt pelletu drzewnego to doskonałe miejsce na zakup większej ilości wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach hurtowych, które umożliwiają zakup dużej ilości opału bez obciążenia budżetu. Oferujemy doskonałe warunki współpracy dla klientów prywatnych i przedsiębiorców, stawiających duży nacisk a ekonomię i ekologię w wiązku z ogrzewaniem użytkowanych pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do