phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Maszewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Maszewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Maszewie oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Maszewo prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Maszewie gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla otoczenia, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Maszewie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Maszewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do