phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nysie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nysie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy pelletu drzewnego. TOP pellet to linia, której jakość potwierdzona jest certyfikatem EN Plus A1. Audyty jakościowe są u nas regularne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wyłącznie dobry pellet opałowy niespiekający się. Produkt powstaje z trociny drewna iglastego o najlepszych parametrach, niezanieczyszczonej składnikami mineralnymi, takimi, jak piasek, czy też trociny. Doskonale rozumiemy wymagania naszych klientów, dlatego współpracujemy wyłącznie z niewielką liczbą dostawców trociny, którzy spełniają nasze oczekiwania, co do jej czystości. Sprzedaż pelletu to nasza specjalizacja - dostarczamy produkt na terenie wielu miast, w tym Nysy. Nasz pellet premium to efekt wielu starań, dzięki czemu wyróżnia się on o wiele wyższą jakością niż inne produkty dostępne na rynku. Można to sprawdzić, porównując jego parametry z propozycjami konkurencyjnymi. Oferujemy w Nysie najlepszy pellet workowany w niezwykle konkurencyjnej cenie. Cena peletu w tym przypadku uzależniona jest od jego parametrów jakościowych, na które wpływ ma wiele czynników. Zapewniamy, że nasz pellet opałowy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sprzedaż pelletu realizujemy w mieście Nysa w dobrze zaopatrzonych składach opału. Można także złożyć zamówienie bezpośrednio od producenta - poprzez naszą stronę internetową.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem jest w pełni ekologiczne, bezpieczne i cieszy się popularnością wśród wielu osób. Pellet ma także szereg innych zalet, przez co kotły na pellet coraz częściej zostają wybierane, jako systemy grzewcze pomieszczeń firmowych i domowych. Rozwiązanie to jest tańsze od ogrzewania elektrycznego, olejowego, czy też gazowego. Piec na pellet pozwala zatem na zaoszczędzenie pieniędzy i jest bardzo korzystną opcją. Co więcej, dobry pellet znacznie zmniejsza negatywny wpływ takiego ogrzewania na środowisko naturalne. Łatwo można to także przetransportować, w wygodnych do przenoszenia workach. TOP pellet jest wyjątkowo wygodny w użyciu, a także w pełni bezpieczny dla ekosystemu. Jest to, między innymi, jeden z wielu argumentów, dla którego warto sięgać po paliwo wysokiej jakości. W przeciwnym wypadku, kotły na pellet narażone są na niszczenie i korodowanie, co finalnie może doprowadzić do konieczności częstych napraw lub uszkodzenia urządzenia. Sprzedawany przez nas ma niską zawartość popiołu oraz wilgoci, spełniając przy tym szereg specyficznych wymagań jakościowych. Jest to potwierdzone certyfikatem EN Plus A1. Co to oznacza? Dzięki takiej certyfikacji, TOP pellet można stosować w piecach ecodesign, a także w piecach na pellet 5 klasy. Co więcej, korzystanie z dobrego pelletu, jako paliwa grzewczego, nie powoduje powstawania smogu. Pellet produkuje się z trociny odpadowej bądź wiórów tartacznych.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Powodów, dla których pellet opałowy jest obecnie tak popularnym paliwem grzewczym, jest wiele. Wiele osób decyduje się na korzystanie z pelletu w obiektach firmowych, jak i w domkach, ponieważ materiał ten jest ekologiczny i pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewanie. Co więcej, spalanie pelletu nie generuje dużej ilości dwutlenku węgla. Substancja ta znajduje się w pellecie wyłącznie w natężeniu, które zostało nagromadzone w ciągu cyklu życia drzewa. Wysokiej klasy pellet to taki, który jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom kupujących. Wybierając to paliwo opałowe, należy zwrócić uwagę na kaloryczność pelletu. Parametr ten wskazuje na ilość ciepła, która wytwarzana jest w trakcie spalania. Cena pelletu także powinna zostać uwzględniona w trakcie jego zakupu. W zależności od oczekiwań, materiał musi być też zgodny z piecem lub kotłem. Warto także sprawdzić opinie o pellecie i upewnić się, że ma on certyfikat EN Plus A1, który gwarantuje bezpieczeństwo paliwa i jest wymagany przez producentów kotłów. Gorszej jakości paliwa bez certyfikatu są ryzykownym rozwiązaniem, który może nawet zniszczyć kocioł lub doprowadzić do jego szybszego zużycia.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jeśli szukasz wysokiej jakości pelletu, skorzystaj z oferty TOP Pellet. Sprzedawany przez nas pellet drzewny objęty został certyfikatem EN Plus A1, co oznacza, że ma on minimum wilgoci, a także wyróżnia się wysoką wartością energetyczną. Sprzedaż pelletu to nasza specjalizacja, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć satysfakcjonujące rozwiązanie. Produkcja pelletu odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, a materiał ten powstaje z trociny drewna iglastego. Emisja CO2 jest znikoma i w pełni bezpieczna dla ekosystemu. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nysie już od początku założenia naszej firmy i możemy zaoferować korzystną cenę za tonę pelletu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i skontaktowania się z biurem obsługi klienta w celu złożenia zamówienia.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nysa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny od TOP Pellet stale zyskuje na popularności, będąc wyjątkowo dobrym rozwiązaniem grzewczym zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biurowych. Hurt pelletu to nasza specjalność, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować korzystne warunki sprzedaży. Oferujemy pellet w cenach hurtowych, przez co nasza oferta skierowana jest, między innymi, do osób, które chcą kupić wiele ton tego paliwa w konkurencyjnej cenie. TOP pellet ma niską zawartość popiołu, jest wysoce wydajny, a także pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. To rozwiązanie po prostu się opłaca.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do