phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Mieście Lubawskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Mieście Lubawskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowym Mieście Lubawskim oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Nowym Mieście Lubawskim prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co sprawia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Nowym Mieście Lubawskim serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowym Mieście Lubawskim oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe Miasto Lubawskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do