phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białobrzegach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białobrzegach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Białobrzegi oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Białobrzegach realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Białobrzegach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Białobrzegi oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Białobrzegi

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do