phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pilicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pilicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pilica oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pilica prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Pilicy serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pilica oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pilica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do